Yandex Kaydol, Yandex Hesap Aç

      Yorum yok Yandex Kaydol, Yandex Hesap Aç

Yandex Kaydol, Yandex Hesap Aç
Merhaba Yandex e-posta kurmak istiyorum diyen Yandex severler. Bu yazı içerisinde yandex kaydol, yandex hesap aç gibi sorularınıza kesin bir cevap getirecek ve sizlere 1 dakika içerisinde yandex nasıl kayıt olunur resimli olarak göstereceğiz. Hem yazılı anlatım hem görsel yardım ile zorluklarınızdan sizleri kurtarmaya geldik. Yeni yandex e-posta aç diye sorgulama yaparak Google efendiyi rahatsız etmenize de gerek yok. Bundan böyle sitemizi ziyaret ederek bu sorunları giderebileceksiniz.
Sahi yandex e-posta demişken sizlere yandex, servisinin telefon numarası istemediğini de belirtelim. Yandex neden telefon numarası istemiyor? Bu konu hakkında şu yorumu yapabiliriz. Yandex yeni kurulan bir platform ve daha fazla müşteri bulana kadar herkese e-posta veren siteler arasında gösterilmek istiyor. Başka bir nedeni varsa da bizlerle paylaşılmadı. Neyse konuyu dağıtmadan direk yandex kaydol işlemlerini tamamlayabileceğimiz, yandex kayıt formuna gidelim.
Yandex hesap aç
Yandex kayıt olmak istiyorum diyorsan ilk önce Yandex efendiyi ziyaret edelim. Yandex kayıt sayfasına gitmek için aşağıdaki linke tıklayın.
Aşağıdaki link sizleri kayıt sayfasına götürecektir. Bu kayıt sayfası içerisinde bizlerden kayıt bilgileri istenecektir. Nedir bu yandex kayıt bilgileri diye soracak olursanız, ad, soyadı, yaş, cinsiyet vs basit bilgilerdir. Aşağıda kayıt sayfasına yazacağınız bilgileri sırası ile açıklıyorum ki sıra atlamayın.
Önce Yandex adınız ve soyadınız. (Yandex kayıt olduktan sonra size Muhtar bey, Ahmedin oğlu mehmet gibi hitaplarda bulunmayacak, sayın Veli Bey diye hitap edecektir. Adınız ne ise onu yazarsanız arkadaşlarınız da sizleri ararken zorluk çekmeyecektir. Tabi burada isim zorunluluğu yoktur. Yani Ahmet hesap açarken Mehmet ismi de verebilir Mahmut ismi de verebilir. Tamamen sizin tercihinize.)
Yandex e-posta adresi oluştur. (yandex e-posta adresiniz bir daha değişmeyecektir. Bunun için güzel bir kullanıcı adı seçerseniz sizler için çok iyi olacaktır. Kullanıcı adınız sizin yandex hesabınız olacak. Yani az önce Google efendiden sorgulama yaparak, yandex kaydol diyerek geldiğiniz bu konu gibi. kullaniciadi@yandex.com şeklinde olacak ve değişmeyecek.)
Şifre oluştur. (Şifrenizi belirtirken güçlü ve zor olmasına özen gösterirseniz hesabınız daha güvende olur. Ama 123456 asdasd, qweqwert gibi şifreler kullanırsanız kuzuyu kurda teslim etmiş olursunuz. Bu şifreler anında kırılan desek veya dokunmadan kırılan şifrelerdir desek sanırım daha doğru olacak. Bu tür şifreler yerin@/\.Yand3x+90 gibi bir şifre belirtirseniz kırılamayacağı için güvenli olacaktır. Tabi bilgisi yüksek olan bir hacker istese onu da kırar, o ayrı mesele.)
Şifreyi tekrardan onayla. (yukarıdaki alana ne şifre girdiysen buraya da aynısını gireceksin. Yoksa hata alacak ve nerede hata yaptığını belki de bulamayacaksın.)
Doğum bilgileri. (Burada doğum tarihi bilgilerinizi yazacaksınız. Hacı Yandex sizlerle iletişim kurmayacak ya da sizlere nasılsınız diye mesaj atmayacak bu bilgiler sadece kitleyi belirlemek amacıyla verilmektedir.)
Kaydol. (Yukarıdakileri doğru yazdığınızdan kesin olarak emin iseniz şimdi bu sarı butona, gönül rahatlığı ile tıklayabilirsiniz. Tıkladıktan sonra artık yandex e-posta hesabınız hazır olacak. Ama aynı sayfaya sizi atarsa ve bilgileri tekrardan girmeniz istenirse demek ki bir yerde bir hata yaptınız ki Yandex efendi bu durumu gördü ve kabul etmedi.)
Yandex, Rus bilim adamları tarafından kurulan bir arama motoru değildir. Rus BT şirketi tarafından kurulmuş bir arama motorudur. Google amca ile kıyaslayamayız ama o da kendi başına bir lider. Yandex kurucuları ise; Arkadiy Voloj, İlya Segaloviç, Elena Kolmanovskaya olarak kayıtlara geçer. Kuruluş tarihi 2000’dir ve genel merkezi Moskova ilinde bulunmaktadır. Birçok yan kuruluşu da mevcuttur ama şimdi burada onlardan da söz etmeye kalkışırsak hepimizin okurken uykusu gelecek. Bu yüzden konuyu bitirelim.
Yukarıda yazdığımız onca cümlenin, paragrafın içerisinde sadece yandex kaydol ifadesi yer almaktadır. Yandex hesabı nasıl kurulur, yandex e-posta adresi nasıl alınır gibi sorular soruyorsanız tam yerinde olduğunuzu bildirmek isterim. E-mail kurmak istiyorum, e-posta adresi nasıl alınır gibi sorularınızı bizlere aşağıdaki yorum alanından yazarsanız sizlere daha detaylı yardım edeceğiz. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu ve diğer e posta kayıt ol konuları hakkında sorunlar yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki yorum yaz yerinden bizlere bildirin ki destek sağlayabilelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir