MSN Kaydol Skype Kaydol

      Yorum yok MSN Kaydol Skype Kaydol

MSN Kaydol

Msn kaydolma konusunda bilgisi olmayanlar yada sorun yaşayanlar bu makalemizden rahat bir şekilde faydalanabilecekler, yapılacaklar oldukça basit ve kısa süreli olduğu için hemen anlatıma laf ı uzatmadan geçeyim.

Bilindiği gibi MSN bir hotmail.com hizmeti olduğu için haliyle kayıt işleminide hotmail sitesi üzerinden yapacağız.

Öncelikle www.hotmail.com adresine tarayıcımızın üst kısmına yazıp giriyoruz.

Ardından aşağıda resim 1 de görüldüğü gibi Şimdi Kaydolun kısmına tıklıyoruz.

Bu aşamadan sonra yeni bir kayıt sayfası açılacaktır, doldurulacak alanları doğru bir şekilde ve gerekli alanları doldurmak zorundasınız.

Aşağıda resimlerde de örnek bir kayıt formları doldurulmuştur inceleyip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Bütün işlem bu kadar arkadaşlar, kayıt işleminizi tamamladıktan sonra windows live messenger programı ile kolaylıkla oturum açabilirsiniz

                      Skype Kaydol

Sosyal iletişim ağının en eski ve en çok kullanılan programlarından biri olan MSN programı kapanmış bulunmaktadır. Hotmail Messenger yerine artık Skype kullanılmaktadır. Skype programı Messenger’dan daha basit olmakla birlikte daha sade bir görünüme sahip. Skype programını kullanmak için mevcut olan Hotmail hesabınızı kullanarak Skype programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece hesabınızdaki arkadaşlarınız ile Skype ortamından iletişime geçebilirsiniz. Eğer bir Hotmail hesabınız yok ise bir Hotmail hesabı açarak bu hesabınızı Skype ile bağlayabilir ve Skype kullanmaya başlayabilirsiniz. Önceden Hotmail hesabı kullanarak daha çok yazarak iletişim tercih edilirken Skype programında ise görüntülü konuşma daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca belirli bir ücret karşılığında dünya genelinde tüm cep telefonlarını ve sabit hatları arayabilir SMS gönderebilirsiniz. Sizde Skype programını kullanmak için http://www.skype.com/tr/ bu siteyi ziyaret ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir