Facebook Şifre Unuttum

      Facebook Şifre Unuttum için 2 yorum

Facebook Şifre Unuttum

Bu konumuzda sizlere şifresini unuttuğunuz facebook.com hesap şifrenizi alacağız şimdi facebook.com adresine girin ve konu içinde bulunan resimleri takip ederek şifrenizi basitçe alabilirsiniz

1. Facebook.com adresine girdiğinizde şifre bölümünün hemen altında Şifreni mi unuttun? yazısını göreceksiniz resime bakarsanız var zaten Şifreni mi unuttun yazısına tıklayın.

2. Açılan diğer sayfaya facebook kulanıcı adı telefon numaranız veya Ad ve soyad veya hotmail adresiniz yazın yazdıktan sonra Ara tuşuna basın.

3. Bu kısımda şifrenizi nasıl yenilemek istediğinizi soracak 3 seçenek var ( Seçenek 1 hotmail hesabımı kullan 2 şifremi yenilemek için bana e-posta gönder yani mail gönder 3 şifremi bana kısa mesajla bir kod gönder her hangi bir şıkı seçtikten sonra Devam tuşuna basıp şifre oluşturma kısmanı geçin

4. Şimdi 2 kutucuk görüyorsunuz yeni şifrenizi girin ve hemen altına yeni şifrenizi tekrar girin yeni şifrenizi girdikten sonra Devam tuşuna bastığınız an facebook hesabınız açılacaktır.

Arkadaşlar sizlere en kısa yoldan facebook şifrenimi unuttum başlıklı makalemdeki adımları takip ederek şifrenize tekrardan kavuşabilirsiniz.

  Bu adımları takip ettiğiniz halde sorun yaşıyorsanız YORUM kısmında bizlere ulaşabilirisiz sizlere en kısa sürede editörlerimiz cevap verecektir.

  Kısa adımları takip etmek için üst LİNK’leri kullanabilirisiniz.

 

2 thoughts on “Facebook Şifre Unuttum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir